O firmie

Firmę ROAMEN założyłem we wrześniu 2015 roku. Mam doświadczenie ośmiu lat pracy na stanowisku dyrektorskim w firmie produkcyjnej, w przemyśle ciężkim. To doświadczenie wykorzystuję teraz w branży bliższej osobistym zainteresowaniom.

Początkowo firma zajmowała się sprzedażą sprzętu turystycznego, by później poszerzyć ofertę o biokominki własnej produkcji.

Idea, która przyświecała powstaniu firmy ROAMEN to przekonanie, że każdy pracujący człowiek do prawidłowego funkcjonowania potrzebuje odpowiedniego odpoczynku. Najlepiej, gdyby ten czas był spędzany w sposób efektywny, to znaczy dający możliwie pełną regenerację sił fizycznych i psychicznych. Oferta firmy ma być dla Klientów motywacją i wsparciem w takim spędzaniu czasu. Dlatego obok sprzętu turystycznego pojawiły się w niej również biokominki według własnego, oryginalnego projektu.

Ta sama idea będzie również przyświecała wprowadzaniu do oferty kolejnych produktów i usług, co, mam nadzieję, nastąpi w niedalekiej przyszłości.

Na tę chwilę zapraszam do zapoznania się z aktualną ofertą oraz do kontaktu w przypadku jakichkolwiek pytań, uwag lub sugestii. Strona internetowa w formie bloga ma ułatwić kontakt z Klientem i przyczynić się do większej satysfakcji ze współpracy z moją firmą.

Marcin Rybiński
Właściciel