Pierwszy model biokominka z cegły już w sprzedaży.

W sprzedaży dostępny jest już pierwszy model biokominka według mojego projektu, o którym pisałem wcześniej

O powstaniu i zaletach mojego projektu ceglanego biokominka.

Kominek ma 65cm szerokości, 40cm wysokości, 18cm głębokości i waży 25kg.

Wykonany ręcznie z bezpiecznych, niepalnych materiałów. Kominek na zdjęciach powyżej wykończono płytkami betonowymi w kolorze cegły. Każdy kominek tego typu będzie inny ze względu na różne wybarwienie płytek użytych do wykończenia.

Możliwe jest zamówienie biokominka o wykończeniu płytkami w innym kolorze. Do wyboru jest cała gama dostępnych płytek betonowych, klinkierowych a nawet ceglanych. Interesująco mogą wyglądać kominki w bieli, szarości, czerwieni lub czerni. Poniżej zamieszczono zdjęcia prototypu kominka wykonanego z płytek z cegły rozbiórkowej.

 

Wymiary kominka i wnęki dobrano tak, aby osiągnąć maksymalnie przyjemny dla oka wygląd.

Efekt jest taki, że biokominek wygląda równie stylowo zarówno wtedy, gdy się w nim pali, jaki i przez resztę dnia. Jest to elegancka dekoracja, którą należy właściwie wyeksponować.

 

Palenisko o pojemności 1L pozwala cieszyć się ogniem od 2 do 5 godzin (2h przy maksymalnej wysokości płomienia), a także regulować wysokość płomienia oraz bezpiecznie wygaszać kominek w trakcie palenia za pomocą przesuwanej klapki.

 

Biokominki dostępne są od ręki (niektóre wybarwienia) lub na zamówienie. Termin realizacji jednego biokominka to 1 do 2 tygodni, w zależności od wybranego koloru i faktury.

Zapraszam do kontaktu telefonicznego pod nr +48572670570 od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-17.00.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *